Koniec zapisów - zapraszamy na ZIMOWY CAMPUS AKADEMICKI!

Informujemy, że limit dostępnych miejsc na X edycję Akademickiego Sylwestra w Karpaczu 2017/18 został wyczerpany. Dziękujemy ponownie za okazanie dużego zainteresowania naszym wyjazdem.
Osoby, które ze względu na brak miejsc nie zdołały dołączyć do naszego wydarzenia, zapraszamy do wypełnienia formularza listy rezerwowej (w przypadku pojawienia się dodatkowych miejsc, poinformujemy o nich Państwa w pierwszej kolejności), która jest także wstępną rezerwacją na XI edycję Akademickiego Sylwestra 2018/19: --> FORMULARZ
 
Zapraszamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w Akademickim Campusie Zimowym 2018!


www.campuszimowy2018.png
News 04.12.2017

Na Akademicki Sylwester.pl w Karpaczu zostało ostatnie 19 miejsc!
 
19.png
 
Gwarantujemy 6 dni białego szaleństwa (nie tylko na polskich stokach), imprezy do białego rana a wśród nich m.in. Hawaii Party, Disco 70'-80' Party, Wild Wild West Party. Tym, którzy do tej pory nie mieli okazji sprawdzić swoich sił na stoku, zapewniamy zajęcia z instruktorem. Nie samym szusowaniem żyje człowiek, dlatego przygotowaliśmy wiele plenerowych imprez w górskim klimacie – kuligi, ogniska, łyżwy, sanki, górskie wycieczki. Dla ciekawych świata – Praga, Liberec, Drezno, Jańskie Łaźnie... A wszystko to w niezwykłej atmosferze beztroskiej imprezy. Z nami nie ma nudy!
Start zapisów!

Ruszyły zapisy na największego Akademickiego Sylwestra 2017/2018 w Polsce!
 
aa.jpg
NEWS 10.01.2017

Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ z IX edycji Akademickiego Sylwestra w Karpaczu 2016/17. 
 
oooooo.jpg
NEWS 12.12.2016

Informujemy, że limit dostępnych miejsc na IX edycję Akademickiego Sylwestra w Karpaczu 2016/17 został wyczerpany. Dziękujemy ponownie za okazanie dużego zainteresowania naszym wyjazdem.
Osoby, które ze względu na brak miejsc nie zdołały dołączyć do naszego wydarzenia, zapraszamy do wypełnienia formularza listy rezerwowej (w przypadku pojawienia się dodatkowych miejsc, poinformujemy o nich Państwa w pierwszej kolejności), która jest także wstępną rezerwacją na X edycję Akademickiego Sylwestra 2017/18: --> FORMULARZ
 
Osoby, które dokonają wstępnej rezerwacji, poinformujemy odpowiednio wcześnie o rozpoczęciu zapisów na kolejną edycję. Rezerwacja ta nie jest zobowiązaniem uczestnictwa.
Idź do strony  [1] 2