NEWS 6.12.2016

 
Uprzejmie informujemy, że na AkademickiSylwester.pl w Karpaczu pozostało ostatnie 20 miejsc - chętnych na tegoroczną imprezę zapraszamy do rejestracji. 
 
loading_99.jpg
NEWS 12.11.2016

Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w IX edycji Akademickiego Sylwestra w Górach - Karpacz 2016/17!
zapisy.jpg
 
Gwarantujemy 6 dni białego szaleństwa  (nie tylko na polskich stokach), imprezy do białego rana a wśród nich m.in.  Hawaii Party, Disco 70'-80' Party, Wild Wild West Party. Tym, którzy do tej pory nie mieli okazji sprawdzić swoich sił na stoku, zapewniamy zajęcia z instruktorem. Nie samym szusowaniem żyje człowiek, dlatego przygotowaliśmy wiele plenerowych imprez w górskim klimacie – kuligi, ogniska, łyżwy, sanki, górskie wycieczki. Dla ciekawych świata – Praga, Liberec, Drezno, Jańskie Łaźnie... A wszystko to w niezwykłej atmosferze beztroskiej imprezy studenckiej. Z nami nie ma nudy! 
NEWS 10.10.2016

karpacz_miasto.jpgKarpacz, to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych miejscowości wypoczynkowych w Polsce, a także doskonałe miejsce na spędzenie wyjątkowego Sylwestra. Miasto przepełnione jest atrakcjami, tym samym jest dogodnym miejscem dla oderwania się od uczelnianej rzeczywistości oraz nawiązania nowych przyjaźni. Ta część Karkonoszy oferuje niezwykle różnorodne formy rozrywki, jednocześnie zachwycając przyrodą najwyższych sudeckich szczytów.
 
 
Idź do strony  1 [2]