Każdy z uczestników może w wybrany przez siebie dogodny sposób dotrzeć na miejsce. Poniżej proponujemy 3 najłatwiejsze rozwiązania dojazdu na Akademicki Sylwester w Karpaczu:

 

  1. Dojazd zorganizowanym autokarem:

Transport zorganizowanymi autokarami, to zdecydowanie najdogodniejszy dojazd na Sylwestra w Karpaczu. Umożliwia równocześnie rozpoczęcie nieco wcześniej integracji z uczestnikami wyjazdu, stając się jego dodatkową atrakcją. Odjazd 28.12.2019 r. o godz. 7:45 z Placu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Powrót nastąpi 2.01.2020 r. Cena: 89 zł. 

  1. Dojazd PKP/PKS:

Najtańszy transport dotarcia do Karpacza. Należy dojechać PKP lub PKS do Jeleniej Góry, a stamtąd spod dworca można przesiąść się na odjeżdżające busy do Karpacza. Warto zwrócić jednak uwagę, że ta forma dojazdu jest bardzo niekomfortowa, pociągi są tłoczne i dużo trudniej jest zabrać własny sprzęt. 

  1. Dojazd własnym samochodem:

Jeden z wygodniejszych sposobów dojazdu do Karpacza. Niewątpliwym plusem jest pełna mobilność na miejscu przy założeniu, że wcześniej przygotujemy odpowiednio samochód (konieczność posiadania opon zimowych oraz wskazane jest posiadania łańcuchów na koła).