Sylwester w górach – transport

Każdy z uczestników może w wybrany przez siebie dogodny sposób dotrzeć na miejsce. Poniżej proponujemy trzy najłatwiejsze sposoby dojazdu na Akademicki Sylwester w Karpaczu:

 

  1. Dojazd zorganizowanym autokarem:

Transport zorganizowanymi autokarami, to zdecydowanie najdogodniejszy dojazd na Akademickiego Sylwestra w Karpaczu. Umożliwia równocześnie rozpoczęcie nieco wcześniej integracji z uczestnikami wyjazdu, stając się jego dodatkową atrakcją. Odjazd 28.12.2023 r. o godz. 7:45 z Placu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Powrót do Poznania 2.01.2024 r.

Cena: 99 zł. 

  1. Dojazd PKP/PKS:

Najtańszy sposób dotarcia do Karpacza. Należy dojechać PKP lub PKS do Jeleniej Góry, a stamtąd spod dworca można przesiąść się na odjeżdżające busy do Karpacza. Warto zwrócić jednak uwagę, że ta forma dojazdu jest bardzo niekomfortowa, pociągi są zatłoczone i dużo trudniej jest zabrać własny sprzęt. 

  1. Dojazd własnym samochodem:

Jeden z wygodniejszych sposobów dojazdu do Karpacza. Niewątpliwym plusem jest pełna mobilność na miejscu, przy założeniu, że wcześniej przygotujemy odpowiednio samochód (konieczne jest posiadanie opon zimowych oraz wskazane jest posiadanie łańcuchów na koła).

Dołącz do nas!