Sylwester w górach – zakwaterowanie

Uczestnicy Akademickiego Sylwestra w Karpaczu zakwaterowani będą w Ośrodku Wypoczynkowym „Morion” i „Bukówka” w pokojach 3-, 4- i 5-osobowych, z których każdy wyposażonych jest we własny pełen węzeł sanitarny, oraz w pokojach 6-osobowych typu studio 4+2, 3+3, 2+3, 1+4 (na 2 pokoje przypada jedna łazienka z prysznicem, cześć ze studiów posiada dodatkowo przedpokoje).

Wybór pokoi odbywać się będzie zgodnie z życzeniem uczestników, jednak do momentu wyczerpania danych miejsc, przy czym decydująca będzie kolejność zgłoszeń i wpłat. Wszystkie ewentualne zmiany, wynikające z przyczyn niezależnych od organizatora, będziemy z uczestnikami uzgadniać i na bieżąco informować, zachowując jako priorytet życzenia i uwagi dotyczące rodzaju pokoju i składu osobowego (zgodnie z formularzem zgłoszenia i rezerwacjami).

W pozostałych przypadkach (braku deklaracji ze strony uczestnika) przy kwaterowaniu będziemy brali pod uwagę płeć, wiek i miejsce zamieszkania, tak aby wszystkim zapewnić komfort i możliwość bliższego poznania rówieśników.

Uczestnicy wyjazdu w cenie zapewnione mają śniadania w formie szwedzkiego stołu oraz serwowaną obiadokolację, w tym ciepłe posiłki podczas imprezy sylwestrowej.

Ośrodek Wypoczynkowy „Morion”

Adres: ul. Nad Łomnicą 7, 58-540 Karpacz

Opis: Dom wczasowy położony w samym centrum Karpacza. Do dyspozycji gości znajdują się między innymi:

– jadalnia,

– kawiarnia,

– sala konferencyjna (na ok.60-70 os.),

– sala telewizyjna,

– plac zabaw dla dzieci,

– krąg ogniskowy,

– parking,

– bilard,

– piłkarzyki.

Ośrodek Wypoczynkowy „Bukówka”

Adres: ul. Wilcza 5, 58-540 Karpacz

Opis: Dom wczasowy z widokiem na Śnieżkę położony, ok. 500 m od centrum miasta i 300 m od węzła szlaków turystycznych w Karkonosze. Do dyspozycji gości znajdują się między innymi:

– jadalnia,

– świetlica,

– ogrodzony plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią, boiskami do piłki siatkowej i koszykówki,

– wydzielone miejsce na ognisko i grill,

– bezpłatny zamykany parking.

Dołącz do nas!